niedziela, 5 marca 2017

Sztuka-news #SPECIAL: 200 głosów i Polak ma Sony!

Jacek Banach w szale twórczym
Dzisiaj Mocna Kultura śle wam specjalnego SZTUKA-NEWS'a
SONY uruchomiło ogólnoeuropejski konkurs dla filmowców niezależnych, na 1-minutowy film dokumentalny. Nagrodą jest znakomita, nowoczesna kamera. Chciałbym poprosić was o wsparcie polskiej kandydatury, filmu Jacka Banacha. 
Co tu dużo gadać, Mocna Kultura lubi Jacka (bo go zna i wie co on umie). W tej chwili Jaca jest w czołówce. Brakuje raptem 200 głosów, by wyszedł na prowadzenie. Waszych głosów.

Jacek od wielu lat wspiera swoimi umiejętnościami (i sprzętem) kino niezależne w Toruniu. Realizował zdjęcia do ważnych i odnoszących sukcesy filmów Marcina Gładycha "Panoptikon" i "Hakerzy wolności". Zawsze jest gotowy nieść wsparcie "bezbudżetowym" projektom.


"Dajmy chłopakowi wygrać kamerę!" napisał do mnie Paweł Heybo Hejbudzki, reżyser mający już na koncie zwycięstwo w Gdyni (konkurs niezależnych). OK, no to dajmy.

Jak zagłosować na film Jacka Banacha? 

1. liczą się tylko lajki/polubienia bezpośrednio POD FILMEM 
2. dlatego trzeba wejść na swoje konto na YouTube (albo je założyć) i kliknąć ikonkę LUBIĘ 
3. deadline to 13 marca 2017

W tej chwili gonimy Amerykańca od tego filmiku.
No to roboty Rodacy!

***
PS: na koniec słowa szacunku dla wspomnianego Pawła Heybo Hejbudzkiego. On też wystartował, ale napisał do mnie by poprzeć Jacka, bo jego film "jest lepszy". Rzadko się zdarza w dzisiejszym świecie taka klasa, jaką okazał Paweł. Szacunek od Mocnej Kultury!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz